Protokoller

PROTOKOLLER
 - Ankara Üniversitesi Gıda Güvenliği Enstitüsü  Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ve Üyeleri
 - Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi  Aksaray İl Millî Eğitim Müdürlüğü (Aksaray Meslekî ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü)
 - Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi  
 - Mersin Üniversitesi  
 - Karabük Üniversitesi  

 

 

PROTOKOLLER VE İŞBİRLİĞİ PROGRAMLARI
PROTOKOLÜN ADI TARİH PROTOKOLÜN AMACI GEÇERLİLİK SÜRESİ
ASÜ Bilimsel ve Teknolojik Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Ahi Evran Üniversitesi Merkezi Araştırma ve uygulama Laboratuarı Analiz Hizmeti İşbirliği Protokolü 25.03.2016 ASÜ ile Ahi Evran Üniversitesi arasında yapılacak olan araştırma- geliştirme, bilimsel ve teknik çalışmalarda kullanılan analizlerin gerçekleştirilmesinde karşılıklı hizmet alımı, işbirliği ve ortak girişimler ile ilgili esas ve usulleri belirlemek. 2 Yıl (md. 7)
ASÜ Bilimsel ve Teknolojik Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Mersin Üniversitesi İleri Teknoloji, Eğitim, Araştırma ve Uygulama Merkezi Analiz Hizmeti İşbirliği Protokolü 25.03.2016 ASÜ ile Mersin Üniversitesi arasında yapılacak olan araştırma - geliştirme, bilimsel ve teknik çalışmalarda kullanılan analizlerin gerçekleştirilmesinde karşılıklı hizmet alımı, işbirliği ve ortak girişimler ile ilgili esas ve usulleri belirlemek. 2 Yıl (md. 7)
ASÜ Bilimsel ve Teknolojik Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Aksaray İl Milli Eğitim Müdürlüğü ( Aksaray Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü) Arasında Eğitim ve Bilimsel İşbirliği Protokolü 17.10.2016 ASÜ Rektörlüğü (  Bilimsel ve Teknolojik Uygulama ve Araştırma Merkezi) ile Aksaray İl Milli eğitim Müdürlüğü ( Aksaray Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğü)  arasında yapılacak olan eğitim programlarının uygulanması, laboratuar ve cihaz alt yapısının ortak kullanımı ve işbirliği esas ve usullerini belirlemek. 3 Yıl (md. 9)
ASÜ Bilimsel ve Teknolojik Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Bilimsel ve Teknolojik Uygulama ve Araştırma Merkezi Analiz Hizmeti İşbirliği Protokolü 30.12.2016 ASÜ ile Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi arasında yapılacak olan araştırma - geliştirme, bilimsel ve teknik çalışmalarda kullanılan analizlerin gerçekleştirilmesinde karşılıklı hizmet alımı, işbirliği ve ortak girişimler ile ilgili esas ve usulleri belirlemek. 2 Yıl ( md. 7)
ASÜ Bilimsel ve Teknolojik Uygulama ve Araştırma Merkezi ile Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Analiz Hizmeti işbirliği Protokolü 15.06.2017 ASÜ ile Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası arasında yapılacak olan araştırma-geliştirme, bilimsel ve teknik çalışmalarda kullanılan analizlerin gerçekleştirilmesinde karşılıklı hizmet alımı, işbirliği ve ortak girişimler ile ilgili esas ve usulleri belirlemek. 3 Yıl ( md. 7)